Uzay Temalı Bilim kurgu Filmleri için Öneriler
5 May, 2018 11:32 tarihinde eklendi

Uzay Temalı Bilim kurgu Filmleri için Öneriler

Uzay Temalı Bilim kurgu Filmleri için Öneriler

2017 Senesine kadar var olan en iyi Uzay konulu Bilim kurgu Filmlerden bazılarını sizin için Listeledik. Liste’de bilinenler arasında en iyiler yer alıyor.

1- Yıldızlararası – Interstellar : Bu filmi anlatmaya kelimeler yetmez.Bilim kurgu ve aklın sınırlarını zorlayan bir başyapıt. İzlerken yeri gelecek gerilecek yeri gelecek hüzünleneceksiniz. Acaba böyle bir durumda kalsam ne yapardım diye düşünenler olacak. Gelecekte böyle birşeyin var olup olmayacağını,Yaşamınızı , Fizik kurallarını, Dünyayı ve Uzayı sorgulayacaksınız. Şuana kadar yapılmış en iyi Bilim kurgu , Dram Filmi diyebiliriz..

 

2-Galaksinin Koruyucuları – Guardians of the Galaxy: Serinin 1. ve 2.Filmi , 2. Sırada yer alıyor. Komedi – Aksiyon – Bilim kurgu türünün muhteşem derlenmesi ile oluşan bir film serisi. En iyiler arasın’da yer almayı hak ediyor. İzlemenizi kesinlikle öneririz.  Son zamanların en eğlenceli yapımlarından birisi olduğunu söylesek yalan olmaz. Bu şekilde ciddi konuları eğlenceli şekilde işleyerek en iyi şekilde, sinema severlere sunan filmler oldukça az.

 

3-Star Trek Bilinmeze Doğru / Star Trek Uzay Yolu: Serinin 2.Filmi’de listemizde. Herkesin çok iyi bildiği uzay filmlerinin başını çeken Star trek bilinmeze doğru ve uzay yolu isimli filmleri en iyiler arasında yerini alıyor.. Aksyon,Bilim kurgu tarzı severlerin keyifle izleyeceği bir yapım.

 

4- Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi – Rogue One: A Star Wars Story: Ana hikaye’den az’da olsa bağımsız olarak yapılmış olsa’da 2017 senesin’de piyasaya çıkan en iyi bilim kurgu filmlerinden birisi olmayı başarıyor.

 

 

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *