Tüm zamanların En iyi Animeleri – Gelmiş Geçmiş En iyileri
19 Kas, 2017 18:00 tarihinde eklendi

Tüm zamanların En iyi Animeleri – Gelmiş Geçmiş En iyileri

Tüm zamanların En iyi Animeleri – Gelmiş Geçmiş En iyileri

Tüm zamanların en iyi 3 Animesini sizlere sunuyoruz.Anime sektörünü az çok bilen birisi zaten liste’de nelerin yer alacağını tahmin edebiliyordur. Tüm zamanların etiketini kullandık haliyle gelmiş geçmiş en iyi 3 animeyi sizlere sunuyoruz. Günümüz’de 12-24 bölümler konu ve aksiyon olarak iyi animeler olsa’da geçmişten günümüze ulaşan tüm zamanların en iyileri aşağıda !

 

 

1- One Piece : 15 Seneyi aşkın bir süredir animesi yayınlanan dünyanın en uzun ve en iyi animeleri arasın’da yer alan One piece tüm zamanların en iyi animesi olmayı başarıyor. Her ne kadar son zamanlar’da bölümler arası geçişlerde anime çok yavaş ilerlese’de verdiği zevk tartışılmaz.

 

Dragon Ball resimleri

2-Dragon Ball :  Çok eski zamanlara dayanan ilk animelerden olan Dragon ball , Tüm zamanların etiketinin hakkını veriyor. Aksiyon ve Dövüş olarak en iyi anime desek yalan olmaz. Dövüşleri One piece ve Naruto gibi uzatmaması ve Aksiyonun hız kesmeden devamlı olarak devam etmesi bu animenin en büyük özelliklerinden birisi.

 

Naruto resimleri

3-Naruto: 3.Sırada yer alan naruto’da geçmişten günümüze ulaşmış Tüm zamanların en iyi animesi etiketini hak edenler arasın’da hala devam eden bu serinin çok sıkı fanları bulunuyor. Muhteşem karakterleri ve etkileyici konusuyla günümüzde varlığını sürdürüyor.

4-Fairy Tail: Listedeki diger 3 anime kadar eskiye dayanmasa’da liste’de yer vermek istedik, geçmişten günümüze ulaşan uzun soluklu bir diger anime’de Fairy fail , Eğlenceli yapısı ve etkileyici dövüşleri ile geçmişten günümüze ulaşan bir diger anime.

 

Gintama anime resimleri

5- Gintama: Belirli bir konusu olmadan populer japon kültürünü ve diger animeleri eleştiren efsane komedi animesidir. Geçmişten günümüze ulaşmayı başaran animeler’den bir digeri.

 

Dikkatinizi çekebilecek diger bir Konu:   En iyi 5 Aksiyon Animesi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *