Naruto Benzeri Anime Önerileri
20 Oca, 2018 23:58 tarihinde eklendi

Naruto Benzeri Anime Önerileri

Naruto Benzeri Anime Önerileri

 

Naruto ve Naruto Shippuden Nasıl bir Animedir ?

Naroto 220 bölümlük Shonen tarzı fantastik bir animedir.Yayınlandığı tarihte en fazla izlenen ve sevilen animedir.Günümüzde’de hala hikayesi devam etmektedir.

Naruto Shippuden ise Naruto’nun devam serisidir. 220 Bölüm’den sonra 500 bölümlük olan Naruto Shippuden serisi ile anime tavan yapmış en parlak dönemlerini yaşamıştır. Süper Güç ve fantastik kategorisini sonuna kadar hak eden , En iyi animeler arasın’da kimine göre 1. kimine göre 2-3 sırada yer alacak bir animedir.

Naruto ve Naruto Shippuden Benzeri Anime önerileri

Bu tarz’da ve benzer anime önermemizi isterseniz en yakın olanları sizlerle paylaşacağız.

  • Fairy Tail ( Hemen hemen 300 Bölüm civarı ) Hala 3.sezonu bekleyen ve hikayesi ile Narutoya benzeren Fantastik-Shounen türü ile’de naruto ile birebir olan bir anime. Ana karakter gelişimide narutoya benziyor. Naruto’dan zevk alıyorsanız Fairy taili seveceksiniz.
  • One Piece ( 800 Bölüm şuanda ve hala devam ediyor )  Evreni çok büyük olduğundan 1500 bölümü rahat aşacağını düşünüyoruz. Ana karakter gelişimi ve eğlenceli dövüşleri ile Narutoya benzese’de hikaye olarak Naruto’dan biraz farklı. One Piece ve Naruto Anime dünyasının 2 yıldızı diyebiliriz.
  • Hunter x Hunter ( Tam benzemese’de seveceksiniz )
  • Full Metal Alchemist ( Tam benzemese’de seveceksiniz )

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *