Mahouka Koukou no Rettouse Yorumları
2 Tem, 2018 17:47 tarihinde eklendi

Mahouka Koukou no Rettouse Yorumları

Mahouka Koukou no Rettouse Yorumları

Evet anime gibi anime ana karakter gibi ana karakter. Kurgu müthiş karakteriniz coolluğun ve gerçek gücün kitabını yazmış duvara asmış belirli aralıkta imza günü yapıyor. İzlemeyi düşünecek olan arkadaşlara eğer anime tarzınız buna yakın değilse ve kendi tarzınızda başka anime bulamıyorsanız tarz arasında geçiş yapmanız için süper bir anime. Kurgusu kalemi müthiş çizimler güzel efektler ort fakat aksiyonu bol şimdiden iyi seyirler dilerim

 

8.7 puanı zerre haketmeyen bir anime.20 dk nın 15 dakikası selamlarla ve boş konuşmalarla geçiyor.Başlarda ilgi çekici gibi olsada ilerledikçe kimle savaştıklarını bile anlamıyor insan ayrıca romantizm yok arkadaşlar tek taraflı tuhaf bir ilişki var ve onuda sonuca vardırmıyorlar.Beni animelerden soğutan bir animedir o yüzden 3/10

 

OKUYUNUZ ! ( SPOİLER FALAN YOK )
Bu 2.yorumum daha önce bu animeyi 12 bölüm izleyip devam edemedim bıraktım arada 1 sene geçti belki bu sefer izlerim diyerektek 1.bölümden başlayıp tekrar denedim yok arkadaş bu anime 5 Para etmez. Bu animeyi izlemek için bana bir sebep verin desem gerçekten sağlam bir sebep verebileceğinizi zannetmiyorum.

Bu anime neden seyredilmez söyleyeyim hemen
+ Ana karakter güçlü mü ? Evet güçlü = Saklıyor ( Anormal şekilde komple saklıyor )
+ Ana karakterin kız kardeşi ,Abisine yavşıyor,Kan bağı var yada yok ben anlamam bu ne cılık bir ilişkidir her bölüm bunların saçma sapan birbirleri ile diyoloğu midemi bulandırıyor.
+ Okul animesi ama görseniz sanki dünyayı kurtarıyorlar 😀 Tavırlar falan resmiyet havada uçuyor.
+ Saçma sapan açıklamalar : Her oto boku açıklamak , İnsanların kafasını karıştırmak,Boş boş konuşmak bu animenin olmazsa olmazı.
+ Animede RUH YOK !!!! Ana karakterin ruhu yok. Arkadaş duygularını aldırmış vs ben anlamam. Narutonun kazık gibi gelip , Panine tek attığı sahneyi izleseniz ne düşünürsünüz ? Anime’de duygu yok.
+ Animede Muzik yok. Konu,Senaryo muzik uyumu YOK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Yok oğlu yok bu anime nasıl 8 üzeri puan alıyor. 2 Sefer baştan başladım 12 bölüm dayandım Bitiremiyorum animeyi 😀

 

Biraz ağır gömücem ama bu sefer hak etti.
Arkadaşlar bakın bir seri dandik olabilir, yapan adam fazla kafa yormamıştır en fazla. Sende eğlenceliyse izleyip geçersin ama bu seri bambaşka. Başta bir konusu varmış gibi duruyor ki ortalalarında kendini beli edene kadar. Seride karakterler yaptıkları her hareketi açıklama eğilimindeler başta ne güzel lan bilimsel bir altyapı falan kuruyorlar izlenimi veriyor ama alakası bile yok. Bildiğin boş tantana, serinin %80i bu açıklamalar ve boş sahneler ile geçiyor.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *