Joker Game Anime İnceleme
17 Haz, 2018 0:18 tarihinde eklendi

Joker Game Anime İnceleme

Joker Game Anime İnceleme

Yüz çizimleri ise kişiden kişiye göre bazı özellikleri aynı fakat bazı özellikleri ise daha farklı bir şekilde çıkmış bu da ayrıntılı izleyip buna takıntısı olanlar için birer eksi. Özellikle seinen seven biri olarak konusunun farklı olması, atmosferi, karakterlerin soğukkanlı tavırlarını çok beğendim fakat seri sadece 12 bölüm ve 2 tane kısa ovadan oluşuyor. Hikaye devam edecek olsaydı eğer görevlerin daha uzun ve ilave olarak sadece kişinin görevi değil kişinin hikayesine de değinilmesini isterdim… Tıpkı Yuuki gibi. Final bölümü sıradan olmuş.. Diğer bölümlere göre pek bir farkı yok. Evet, ve bu final. Bunu da bu yüzden birer eksi olarak görüyorum. Bunun sebebini henüz büyük bir iş olarak planlamadıklarını ve belki de devamını getireceklerini düşündükleri için henüz büyük bir adım atmak istemediklerini düşünüyorum. Çeviri ve upload için teşekkürler. anime izle ‘mek oldukça zevklidir

 

Bence oldukça kaliteli bir seri. Evet tek bir konu üzerine durulmamış ama bence bu kadar çok karakter varken tek bir konu olması insanın aklını çok karıştırırdı. Her bölüm ayrı bir konu ve ayrı bir karakter. İsimleri ezberlemek o kadar zor değil, her birinin hikayesi birbirinden farklı olduğu için ayırt etmek kolay. türkçe anime izlemenizi şiddetle öneririz.

Çizimlerini çok beğendim. Çok keskin ve bence çoğu kişinin dediği gibi tüm karakterler birbirine benzemiyor. Bir tanesinin gözünün şekli benzediyse de ağzının çizimi, saçının şekli apayrı oluyor.
Ben açıkçası her bölümü bitirdiğimde o planlara tekrar dönüp inceliyorum. Nasıl düşünülmüş olduğunu. Yani size karışık geldiyse de ‘sallaaa’ diyerek hızla öbür bölüme geçmeyin. Tam olarak o akıl oyununun nasıl olduğunu çözdüğünüzde öbür bölüme tatmin olmuş şekilde geçmek insana ayrı bir zevk veriyor.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *