Hunter x Hunter Yeni Sezon ne Zaman Çıkacak ?
9 Şub, 2018 22:50 tarihinde eklendi

Hunter x Hunter Yeni Sezon ne Zaman Çıkacak ?

Hunter x Hunter Yeni Sezon ne Zaman Çıkacak ?

Hunter x Hunter ilk olarak 1999 senesin’de izleyicileri ile buluştu sonrasın’da çok sevilen bu animenin 2011 yılı versiyonu yapıldı daha iyi görüntü kalitesi ve yeni zamana uygun çizimleri ile izleyiciye sunuldu.

Yaklaşık 12 Sene sonra dahi hatırlayıp yeni’den izleyici ile buluşan Hunter x Hunter animesinin yeni sezonu ne zaman çıkar acaba çıkaca mı büyük merak konusu.

2018 Yılın’dayız ve 2011 senesi itibari ile 7 sene geçmesine rağmen yeni sezon gelmedi, Manga’yı çizen kişinin hastalandığı yada öldüğüne dair bir çok dedikodu yayıldı.

2017-2018 Yılları itibari ile tekrar’dan manganın yayınlandığı haberi ve yakın’da animenin gelebileceği dedikoduları yayılmaya başladı.

Eger Manga en az 3 sene devam etmeyi başarırsa ve satışları iyi bir oran yakalarsa 3 senenin biriken mangası ile yeni sezon için baya malzeme çıkacaktır. Bu’da animenin en yakın tahmini: 2021-2022 Sene’sinde çıkabileceğini işaret ediyor , tabikide bu kesin değil. Manga satışı , Mangadaki biriken hikayeye bağlı tahmini zamandır.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *