Heroes Reborn dizisi neden bitti ?
14 Mar, 2018 2:05 tarihinde eklendi

Heroes Reborn dizisi neden bitti ?

Heroes Reborn dizisi neden bitti ?

Heroes Reborn Dizisi 2.sezon başlama tarihi merak edilen konular arasında, Peki ya Dizi bittimi ? 2.Sezon varmı yada dizi devam edecek mi ?

Heroes Reborn Bitti mi ?

Heroes Reborn Dizisi yayınlandığı tarihten itibaren Efsane dizi Heroes ‘dizisinin devamı olarak ekranlarda yerini aldı ve takipçilerinin karşısına çıktı .Fakat beklenilen izleyici kitlesine ulaşamayan dizi bir zaman sonra yayından kaldırıldı. Yani dizi şuanda bitmiş durumda. 2.sezon yada farklı bir isimde tekrar ekranların karşısına gelecek mi henüz belli değil.

Heroes Reborn Dizi neden bitti ?

Heroes dizisi yayınlandığı tarihte oldukça büyük kitleyi yakalamış ve adından fazlaca söz ettirmişti. Bir zaman sonra Heroes dizisi bitti ve aradan seneler geçtikten sonra tekrar farklı bir oyuncu kadrosu ile Heroes Reborn yani Kahramanlar Yeniden doğuyor ismiyle ekranların karşısına çıktı.Fakat dizi eski kadrosundaki sıcaklığı sağlayamadı. Ve beklenilen kitlenin altında kaldı. Dizi haliyle reyting yetersizliği sebebi ile yayından kaldırıldı.

 

Heroes Dizi Nasıl bir Dizi ?

heroes dizisi

Heroes adındanda anlaşıldığı üzere Türkçesi Kahramanlar olarak TV’de yayınlanmış ve yayın senelerinde oldukça populer efsane yabancı diziler arasında yerini almış bir dizi. Dizi türü Fantastik – Aksiyon ve Dramdır.

Heroes Dizi Oyuncu Kadrosu

Ali Larter, Hayden Panettiere, Milo Ventimiglia, Thomas Dekker, Matt Lanter   – Adlı oyunculardan oluşmaktadır ve Oyuncu kadrosu oldukça iyidir bu sayede zamanının en iyi dizileri arasında yerini almıştır.

Heroes Konusu

Sıradan insanlar bazı özel güçler göstermeye başlaması ile dünya tamamen değişir. Artık kötü veya iyi bir taraf seçerek kendi savaşını vermeye başlarlar. Bazı özel güçlere sahip kişiler bir araya gelerek dünyayı kurtaracak aynı zaman’da hayatta kalmak için Özel güç sahibi kötü düşmanlar’dan , Özel güç sahibi kişileri avlayan insan avcılardan kurtulmak için çabalayacaklar. X-men tarzın’da farklı bir konuya sahip dizi arayanlara öneririz.

Heroes Trailer / Fragman

Heroes mu yoksa Heroes Reborn mu daha iyi ?

Bunu cevaplamamıza bile gerek yok .Heroes reborn dizisinin yapılma amacı Heroes dizisi ile elde edilen kitleyi tekrar ekranların karşısında toplamaktır.Fakat oyuncu kadrosunda eksiklikler ve konu ve senaryo olarak yaptıkları bazı hatalar dizinin erken bitmesine sebep olmuştur.

Heroes Reborn izlemelimiyim ?

Heroes dizisini izlemiş ve sevmiş biri iseniz evet izlemelisiniz, Aynı zevki size verir mi bilinmez fakat yinede izlemenizi öneririz çokta kötü değildir. Alıştığınız karakterlerin olmaması biraz seyir zevkinizi kaçırabilir bir zaman sonra ona’da alışacağınızı düşünüyoruz.

Heroes Reborn Devam etme ihtimali varmı ?

Şuan için bu pek mümkün gözükmüyor zaten. Heroes’in devamı olarak Reborn ekranlara geldi fakat tutmayınca yayından kaldırıldı.3.Defa şanslarını deneyip bu dizi için bütçe ayıracaklarını zannetmiyorum. %99 bu dizinin devamı gelmeyecektir.

Heroes ve Heroes Reborn için izleyici yorumları

Heroes yorumlarına genel olarak baktığımız’da %99 olumlu gözükmekte. Beğenmeyen kişiler genel olarak dizinin türünü sevmediğinden beğenmediklerini düşünüyoruz.Fantastik – Aksiyon olarak yapıldığı yılda hemen hemen herkesin hoşuna gitmiş özel bir yabancı dizidir.

Heroes Reborn yorumlarına baktığımız’da ise genel olarak heroes ile karşılaştırılma yapılmış ve dizinin ne kadar kötüye gittiğini insanlar açıkca ifade etmiştir. Heroes film tadında bir dizi iken Reborn ile beklentileri yüksek tutmamanız faydanıza olacaktır. Heroes Reborn %50’den fazla kullanıcı yorumları kötü’dür, Heroes ile Rebornu karşılaştırarak eleştiren oldukça fazladır.

Heroes ve Heroes Reborn Benzeri Yabancı Dizi Önerileri

Merlin , Supernatural , Shadowhunters  , Agent of the Shield .  Özellikle Supernatural bu Fantastik türün öncülüğünü yapmakta şuanda 13.sezon ve devam etmekte.Artık konu bulmakta zorlansalarda reyting iyi olduğu sürece gidecektir 🙂

Merlin Diziside zamanının en iyilerinden birisi ,Fantastik,Eğlence geçmiş zaman dizisi severler için kesinlikle öneridir kaçırmayınız.

Shadowhunters ilk 2-3 bölümü biraz bayat olsa’da sonradan daha iyi hale gelen yeni başlamış fazla sezonu bulunmayan bir dizi

Agent of Shield başlarda ilk 15 bölüm dizi karakter tanıtımları ve konu girişini yapsa’da sonrasında açılan ve bağımlısı olacağınız 5.sezondur devam eden ve şu günlerde 6.sezonuda yayınlanmaya başlayan dizidir. Türü süper güç fantastikten çok bilimkurgu ‘dur fakat Heroes gibi özel güçleri olan insanların dahil olması ile dizi seyir zevkini’de artırmıştır.

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *