Grancrest Senki: Record of Grancrest War 2.Sezon ne Zaman Çıkacak ?
13 Şub, 2018 14:59 tarihinde eklendi

Grancrest Senki: Record of Grancrest War 2.Sezon ne Zaman Çıkacak ?

Grancrest Senki: Record of Grancrest War 2.Sezon ne Zaman Çıkacak ?

Grancrest Senki: Record of Grancrest War Yeni Sezon ne Zaman Çıkacak ?  2018 Senesin’de yayınlanmaya başlayan manga’dan uyarlanan animenin Türkçe altyazı bölümleri yeni yeni internete düşmekte , Henüz ilk sezon daha tamamlanmamışken 2.sezon tarihi hakkında bilgi vermek istedik.

Genel olarak bu Tip animelerin yeni sezon çıkış tarihleri 2 sene sonrası olarak bilinir. Animenin manga satışı ve gördüğü ilgiye göre 2.sezonun çıkıp çıkmayacağı belli olur. 12 yada 24 bölüm olarak bizlere servis edilen bu tip kısa serilerin ilk sezonları tanıtım amaçlı yapılıp 2.sezonları yapılmamakta , bu yüzden net birşey söyleyemiyoruz.

Grancrest Senki: Record of Grancrest War 2017 Sonlarına doğru animesi çıkan ve 2018’de devam eden bir seri , Haliyle 2.sezonun tahmini çıkış zamanı en erken 2020 sonları yada 2021 başları gibi gözüküyor.

Grancrest Senki: Record of Grancrest War Konusu: Kaosun var olduğu bir dünyada’da , insanları sakinleştirecek ve dünyayı daha iyi yer haline getirecek bir mührün sahibi olan lordlar , bu görevlerini hiçe sayıp birbirlerinin güçlerini çalmaya odaklanırlar ve fantastik , aksiyon dolu bir macera başlar..

Grancrest Senki: Record of Grancrest War Fragman ( Trailer )

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *