Gelmiş Geçmiş En iyi Bilim kurgu Dizileri
25 Mar, 2018 13:12 tarihinde eklendi

Gelmiş Geçmiş En iyi Bilim kurgu Dizileri

Gelmiş Geçmiş En iyi Bilim kurgu Dizileri

En iyi Bilim kurgu Dizileri 2017 Özel Listesi ile karşınız’da

1-) Legion: Özel güçleri olan kişiler ile devlet gizli çalışmaları ve özel sektörün müdehalesi çemberinde geçen X-men tarzın’da bir özel güç dizisidir.2017 Senesinin en beğenilen yabancı dizilerinden biridir

 

The Gifted

2-) The Gifted: Legion tarzına hemen hemen benzeyen bir dizi daha. Gifted dizisi özel gücü olan bir çocuğun ailesi ile birlikte düşmanlarından kaçışını konu edinmiş dizidir.

 

Iron Fist bilim kurgu dizisi resimleri

3-) Iron Fist: Demir yumruk lakabını hak etmiş bir dövüşçü ve düşmanları ile savaştığı bir şehir. İmdb puanı yüksek fakat bütçe olarak fazla harcama yapılmamış bir yabancı dizi. Aksiyon ve Dövüş tarzı sevenlerin hoşuna gidecek bir yapım.

 

Future Man

4-) Future Man : Ciddiyet az olsa’da komedi ve Bilim kurguyu bizlere farklı şekilde sunan ilginç bir dizi. Geçmiş ve gelecek arasındaki bağı güzel şekilde kurgulamışlar. Gelecekten gelen 2 kişi dünyanın sonunu getirecek olan bir adamın peşindedir ve , Kendilerine ekip olarak seçtikleri kişi hayatında hiç savaşmamış online oyun delisi asosyal bir adam.

 

Star Trek: Discovery

5-) Star Trek: Discovery: Herkesin yakından tanıdığı star trek filminin dizi versiyonu ,Tabiki’de bu diziye gelmeden önce star trek dizisinin geçmiş yıllardaki serileri’de mevcut,Görüntü kalitesi ve effectleri biraz kötü olsa’da , Eski yıllara ait olduğu için idare edilebilir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *