Future Man: Komedi Bilim kurgu 2017 Dizisi
16 Oca, 2018 20:35 tarihinde eklendi

Future Man: Komedi Bilim kurgu 2017 Dizisi

Future Man: Komedi Bilim kurgu 2017 Dizisi

Future Man dizisini izlemeyi düşünenler yada komedi türün’de bilim kurgu arayanlar için paylaştığımız bir dizidir. 2017 Senesin’de yayınlanan ve 13.bölümüyle sezon finali yapan Future Man dizisi komedi ve bilim kurgu türünü sevenlerin beklentilerini karşılaşmış gibi gözüküyor. İzleyenler’den tam puan almayı başardı.

Future Man Konusu: Josh basit bir temizlik görevlisidir taki bir gün oyun oynarken bir an’da gelecekten 2 kişi gelip onun kurtarıcı olduğunu düşünmesiyle hayatı değişecektir. Bir çok komik olayla birlikte dünyayı kurtarmak için kılıktan kılığa giren ekip Josh’un yardımı ile bir çok maceraya atılacak.

İzleyenlerin gözünden Future Man: Dizi komedi olarak istenileni veriyor , Bilim kurgu olarak zaten söyleyecek fazla birşey yok hemen hemen her bölüm geleceği yada geçmişe gidiyorlar,Zamanı ve anı değiştiriyorlar. Bu yönüyle 12 Monkeys dizisine benzeten çok olmuş. Terminator Filmiylede benzer yanı mevcut gelecekteki dünyayı kurtarmak için geçmişte birilerini öldürmek durum’da kalacaklar. Acaba öldürebilecekler mi ? Yoksa farklı yollar mı arayacaklar ?

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *