En Kaliteli Vampir Dizileri Hangileri diyenlere !
30 Nis, 2018 11:32 tarihinde eklendi

En Kaliteli Vampir Dizileri Hangileri diyenlere !

En Kaliteli Vampir Dizileri Hangileri diyenlere !

2017 Yılı itibari ile en iyi yabancı Vampir dizisi hangisi merak edenler için sizlere en iyi vampir dizilerini Listeleyeceğiz. Listede yer alan Diziler , İzleyenlerin yorumlarına göre sıralanmıştır.En fazla olumlu yoruma sahip olanlar tabiki’de en sırada yerini alacaktır.

1-) True Blood: 2008 yılı ve 2014 yılları arasında yayınlanan dizi , En iyi vampir dizisi desek yalan olmaz. Gerek konusu gerek işlenişi ile diger güncel dizilerin öncüsü konumunda. Bir çok +18 sahnesi var bu yüzden aile ortamında izlenecek bir dizi değil. İlk bölümler’de dizi biraz yavaş gitse’de sonrasında konu bütünlüğü oluşuyor.

 

2-) Vampir Günlükleri: Bildiğiniz clasik vampir dizilerinden bir digeri. Bir çok yoruma göre ergen tarzı denilse’de fena bir dizi değildir. Oldukça başarılıdır hatta Bu dizi içersin’den bir diger Vampir dizisi olan The originals’ı çıkarmıştır.

 

3-) The Originals : Vampir günlükleri dizisinin yan dizisi olarak bilinsede bir çok kişiye göre ondan daha başarılı görülüyor. Vampir günlüklerinin aksine konu akışı ve tarzı daha ciddidir.

 

4-) Being Human: Belli bir konu bütünlüğü olmasa’da sevilen bir dizidir. Direk vampir dizisi olmasa’da vampirler fazlaca yer alıyor.

 

5-) Dracula

 

6-) The Strain: Listeyi vampir dizisi değil’de zombi,Korku kategorisini göre sıralasaydık bu dizi muhtemelen ilk sıralarda yer alırdı fakat Bildiğiniz vampir dizileri ile pek alakası yok.

 

7-) Angel / Buffy the vampire Slayer: Eski bir yabancı dizi Vampir dizilerinin atası desek yalan olmaz.Listede sonda kalmasının sebebi takdir edersinizki görüntü ve eski olmasından kaynaklıdır.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *