En İyi Ücretsiz VPN Programları – 2017 Liste
13 Kas, 2017 10:31 tarihinde eklendi

En İyi Ücretsiz VPN Programları – 2017 Liste

En İyi Ücretsiz VPN Programları – 2017 Liste

Bir çok program indirme Sitelerinden alınan verilere göre en fazla kullanılan ve en iyi ücretsiz VPN Programlarını sizlere sunacağız.

Hotspot Shield free

1- HotSpor Shield Free:  Kimliğinizi gizleyerek internette özgürce gezinebileceğiniz ve yasaklı sitelere’de girebileceğiniz HotSpot Shield ,  Türkiye’de en fazla kullanılan VPN programların’dan birisidir. Engelli Sitelere girmek için oldukça fazla tercih edilmektedir.

 

TunnelBear

2-TunnelBear:  Bir çok ülkede populer olan TunnelBear 500 mb kadar bir sınır çerçevesinde ücretsiz olarak VPN hizmeti vermektedir.

 

Windscribe

3-Windscribe: Yeni olması sebebiyle referans yani çevrenizi davet ettikçe ek kullanım hakkı kazandığınız bu VPN programı size aylık 10 GB kullanım hakkı veriyor. 10 GB’lik veri için hiçbir ücret talep etmiyor.Ayrıca belli bir süre sonra kayıtlarınızı’da silin bu program oldukça kullanışlı.

 

PrivateTunnel

4-PrivateTunnel: Kullanışlı olsa’da aylık 200 mb gibi ufak bir boyut için VPN kullanımına ücretsiz izin veriyor. İsterseniz 30 Dolar ödeme yaparak sınırsız olarak kullanabilirsiniz.

 

Freelan

5-FreeLan:  Bilgisayar konusun’da bilgisi olmayan kullanıcılar için kullanımı zor olan komut satırı kullancıları için bir VPN programıdır.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *