En İyi Fantastik Diziler – 2017 Listesi
19 Kas, 2017 11:24 tarihinde eklendi

En İyi Fantastik Diziler – 2017 Listesi

En İyi Fantastik Diziler – 2017 Listesi

2017 Yılı için tarafımızdan seçilen en iyi Fantastik Yabancı Dizilerin Listesi – 2017 Yılında başlayan Dizilerdir. 2017 yapımı Yabancı Dizilerdir.

1- Emerald City:  Fantastik Dizi seviyorsanız kesinlikle öneririz. Daha önce işlenmiş tema ve ilginç bir konusu  ile tüm olaylara farklı bir bakış açısı ile yaklaşılmış. Konu , Karakterler ve çevrenin uyumu oldukça iyi.  Büyücüler ve fantastik bir dünyada geçen macera dolu bir yapım.  Baş karakterin bir fırtınaya yakalanıp farklı büyülü bir evrene gitmesi ve orada yaşadığı maceraları izleyeceğiz.

 

2- American Gods: Her ne kadar Fantastik tarzda bir yapım olsa’da , Fantastikten biraz uzak gözüküyor. İzlediğimiz kadarı ile Fantastik öğeler pek gözükmüyor. Çok çok ilginç bir konusu ve oldukça ilginç bir işlenişi var. Kendini izlettiren fakat bölüm bittikten sonra öyle büyük bir olayların olmadığını fark ettiğini acayip bir yapım. The 100 Dizisin’den oldukça sevilen 1 oyuncuda bu dizide başrol’da yer alıyor. Bu dizi’de Amerika’daki güçlü ve güçsüz tanrıların rekabet ve birbirleri ile olan oyunlarını izleyeceğiz.

 

3- Midnight, Texas: Bu kasabada herkesin bir süper gücü var. Midnight texas Dizisi ilginç olayların yaşandığı bir kasaba’da geçiyor. Fantastik dizi severler için 2017 yılında başlayan diziler arasında 3. sıramızda yer alıyor. Ana karakter borcu sebebi ile alıcaklılardan kaçarken en güvenli olacağı yer olan midnight texas’a gelir. Ölülerle ve Ruhlarla konuşabilen ana karakter bir çok olayın aydınlatılmasın’da büyük rol oynayacaktır. Kasaba’da ilginç olaylar başlar.

Diger 2017 Yapımı Fantastik Diziler: The Gifted , Beyond , Ghost Wars : Bu dizileri listemizde sona ekledik.

 

 

” İlginizi çekebilecek diger içerikler “

En iyi Fantastik Dizi Önerileri – 2017 ve Öncesi Listesi

Sence 2017 yılına kadar yapılmış en iyi Fantastik Yabancı Dizi hangisi ?

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *