En iyi Fantastik Dizi Önerileri – 2017 ve Öncesi Listesi
19 Kas, 2017 11:25 tarihinde eklendi

En iyi Fantastik Dizi Önerileri – 2017 ve Öncesi Listesi

En iyi Fantastik Dizi Önerileri – 2017 ve Öncesi Listesi

2017 ve Öncesi için, Tüm zamanların en iyi Fantastik Dizilerini Sizin için Listeledik. Eminiz Listeye girmeyen bir çok dizi vardır. Fakat bu Listedeki Dizilerin hepsi hemen hemen aynı kalitededir.Birini seviyorsanız digerlerini seveceksiniz.

1-Heroes:  Bir kaç bölüm izledikten sonra diziyi bırakamıyacaksınız. Heroes dizisi kendini üzgün yapımı ile sevdiren ve zamanın’da oldukça populer olan bir Fantastik dizi. Dizi içeriği şu şekilde: Dünyada yaşayan özel güçleri olan insanlar , Bu insanlardan korkan normal kişiler , Bu özel güçleri olan insanları avlayan kişiler. İşin içinde devletler , Kötü özel gücü olan karakterler gibi bir çok unsur var. Fantastik severlerin beğeneceğini düşünüyoruz.

 

En iyi fantastik Diziler - Supernatural

2-SuperNatural:  Fazla söze gerek yok.Fantastik seven herkesin hemen hemen bildiği bir dizi. Vampirler,Kurtadamlar,Şeytanlar.Melekler vs ,Spoiler vermeyelim, bir çok özel gücü bulunan fantastik varlıklara karşı Sam ve Dean kardeşlerin bitmek bilmeyen savaşı. Bu dizi için Fantastik Dizi sektörünün öncülerinden diyebiliriz.

 

En iyi fantastik Diziler - The lost room

3-The Lost Room: Çok fazla bilinmeyen bu dizi gerçekten izleyenleri kendine bağlıyor. Çok fazla bölümü olmamasına rağmen diger sitelerle bölüm olarak karşılaştırıldığın’da tüm zamanların en iyi dizilerinden biri olmaya aday bir dizi. Konusu ise , Gizem bir oda var ve oda’daki her bir eşyanın özel gücü var.Bu eşyaları toplamaya çalışan gizli bir örgüt ve bu olayların ortasına düşmüş bir adam. Gizemli ve konusuyla saran bir dizi.

 

En iyi fantastik Diziler - legend of the seeker

4-Legend of the Seeker : Macera kategorisinin hakkını veren bir dizi. Sadece 2 sezon oynayan bu dizi sizlere Fantastik bir dünyada macera sunuyor. Dünyayı hakimiyeti altına almaya çalışan bir büyücü karakter ve kaderinde onu durdurması yazılmış olan bir geç savaşcı .İzleyin pişman olmazsınız.

 

En iyi fantastik Diziler - Grimm

5-Grimm: İlginç bir konusu bulunan dizi,Fantastik severlerin hoşuna gidecektir. Grimm evreninde bir çok kişi insan gibi görünmesine rağmen farklı türden bir canlı.İlginç isimleri olduğundan varlıkların isimlerini veremiyoruz.Örnek: Hexibist  , Fakat fantastik severlerin hoşuna gidebilecek bir dizi.

 

En iyi fantastik Diziler - Lost Girl

6-Lost Girl: Bir çok +18 sahnesi olsa’da Fantastik kategorisinde uzun sezonlar adından söz ettirmiş bir dizi. Irklar arası savaşlar.Eğlenceli bir işlenişi ile fantastik diziler arasında yerini alıyor.

 

En iyi fantastik Diziler - Once Upon a time

7-Once Upon a Time: Listede son sırada olmasına rağmen İmdb puanı muhtemelen en yüksek Fantastik dizilerden birisi. Listede son sıraya almamızın nedeni, Dizi her ne kadar iyi olsa’da bir yerden sonra işleyecek konu olmadığı için kendini aşırı tekrar edip doldurma bölümlere yer vermesinden dolayıdır. Yoksa ilk 5 Sezon efsane bir dizidir.Genel olarak çocuklara hitap eden bir dizi gibi gözüksede.Her yaştan herkesin eğlenerek izleyeceğini düşünüyorum. Kullanılan kasaba,Fantastik teması gerçekten çok iyi, Karakterler oldukça iyi. Listede son sırada olmasına aldanmadan izleyebilirsiniz.

 

” İlginizi çekebilecek diger içerikler “

En İyi Fantastik Diziler – 2017 Listesi

Sence 2017 yılına kadar yapılmış en iyi Fantastik Yabancı Dizi hangisi ?

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *