En iyi Bilim kurgu Fantastik , 9 Yabancı Dizi Önerisi
19 Kas, 2017 15:11 tarihinde eklendi

En iyi Bilim kurgu Fantastik , 9 Yabancı Dizi Önerisi

En iyi Bilim kurgu Fantastik , 9 Yabancı Dizi Önerisi

Bu listede fantastik ve bilim kurgu türünü harmanlamış en iyi 5 Yabancı Diziyi paylaşacağız.

 

1-Doctor Who :  Tüm zamanların en iyi Fantastik bilim kurgu dizisi tabikide Doctor Who. Diziyi anlatmamıza bile gerek yok , Fantastik – Bilim kurgu seven herkesin bildiği bir dizi zaten. Doctorun evrendeki maceralarını izlerken yeri geldi heyecanlandık yeri geldi duygulandık.  Hala izlemendiyseniz izlemenizi öneririz.

 

en iyi bilim kurgu fantastik dizi önerileri agent of shield

2- Agent of shield : Dizi türü itibarı ile bilim kurgu fakat içerisinde süper güç , Fantastik ögeler barındırıyor.Yani Bilim kurgu Fantastik tarzı için oldukça uygun bir yabancı dizi. Konusu: Yenilmezlerin dünya’da görülmesi ile , Doğaüstü güçlere ve Dünya dışı tehlikenin artık hayal olmadığı anlaşılır. Sağlam bir ekip kurularak bu süpergüçlere karşı savaşacak ajanlar seçilir. 1 Bilgisayar korsanı , 2 Bilimadamı , 2 Saha ajanı şeklinde şekillenen ekip , her türlü kötülükle savaşmak için bir araya gelirler.

İzlemelimiyim diyenlere ? Dizi ilk 15 bölümü itibari ile pek sarmasa’da emin olu sonrasında açılıyor ve kendine bağlıyor.İlk 15 bölüm ilerki bölümlerin temelini oluşturuyor diyebiliriz.2.Sezona geçtiğinizde dizi akıcılığı artıyor ve sürükleyici bir hal alıyor. Biraz spoiler olacak fakat: Ekipten birisi’de süper güç kazanıyor. Çok ciddi bir spoiler değil.İzlemeniz için hevesinizi artıracaktır 🙂

 

en iyi fantastik bilim kurgu dizisi Battlestar Galactica

3-Battlestar Galactica : Direk bilim kurgu olarak değerlendirdiğimizde benim gözüm’de Sürükleyicilik olarak 1.sırada yer alabilecek bir dizi. Agent of Shield 2.sıraya ekledik fakat Battlestar galactica bu kategoriden tamamen ayrı bir seviye’de bir dizi. Efsaneler arasında yer almış uzay dizisidir. Bilim kurgu seviyorsanız kesinlikle çok seveceksiniz.

 

The flash en iyi bilim kurgu dizisi

4-The Flash: Dünyanın en hızlı insanı olsaydınız ne yapardınız. Barry kötülerle dövüşen bir süper kahraman. Fantastik ve bilim kurgunun sınırlarını zorlayan bilim kurgu – fantastik severlerin hoşuna gidebilecek bir yabancı dizi.

 

En iyi fantastik Diziler - heroes

5-Heroes : Bir kaç bölüm izledikten sonra diziyi bırakamıyacaksınız. Heroes dizisi kendini üzgün yapımı ile sevdiren ve zamanın’da oldukça populer olan bir Fantastik dizi. Dizi içeriği şu şekilde: Dünyada yaşayan özel güçleri olan insanlar , Bu insanlardan korkan normal kişiler , Bu özel güçleri olan insanları avlayan kişiler. İşin içinde devletler , Kötü özel gücü olan karakterler gibi bir çok unsur var. Fantastik severlerin beğeneceğini düşünüyoruz.

En iyi fantastik Diziler - The lost room

6-The Lost Room: Çok fazla bilinmeyen bu dizi gerçekten izleyenleri kendine bağlıyor. Çok fazla bölümü olmamasına rağmen diger sitelerle bölüm olarak karşılaştırıldığın’da tüm zamanların en iyi dizilerinden biri olmaya aday bir dizi. Konusu ise , Gizem bir oda var ve oda’daki her bir eşyanın özel gücü var.Bu eşyaları toplamaya çalışan gizli bir örgüt ve bu olayların ortasına düşmüş bir adam. Gizemli ve konusuyla saran bir dizi.

Iron Fist bilim kurgu dizisi resimleri

7.Iron Fist :  Şahsen pek beğenmesemde izleyen bir çok kişinin hoşuna giden. Fantastik bilim kurgu dizisi . İlk 2 bölümü izleyip hoşunuza giderse devam edebilirsiniz.

8.The Messengers: Kıyameti durdurmaya çalışan bir grup özel gücü olan insanların bir araya geldiği ve savaştığı yabancı dizi.  İzlerken pek sıkılmayacağınızı düşünmüyorum yinede ilk 2 bölüme göz atın hoşunuza giderse devam edin.

 

9.The Tomorrow People: Özel güçleri olan insanlar üzerine yapılmış dizi. Neden bittiği bilinmez fakat sıkılmadan izleyeceğiniz , iyi bir bilim kurgu – fantastik dizi.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *