En iyi 5 Süper Güç – Aksiyon Animesi
25 May, 2018 14:17 tarihinde eklendi

En iyi 5 Süper Güç – Aksiyon Animesi

En iyi 5 Süper Güç –  Aksiyon Animesi

1Aşağıdaki Liste haricinde daha bir çok anime var. Onları’da sizlerle paylaşacağız fakat şuana kadar bizim gözümüze takılan en iyilerden 5 Aksiyon – Süper Güç animesini sizlerle paylaşıyoruz. Liste sırası kişiden kişiye değişiklik gösterse’de. Herkesin Top 20 Listesine hemen hemen giren animelerdir.

 

1- Nanatsu no Taizai : Listede 1.sırada yer alan bu anime , Aksiyon,Fantastik,Süper güç kategorilerin’de en üst sırada yer alıyor. Kimine göre 1. kimine göre 3.sırada yer alsa’da animenin konu,Karakter ve hikayet olarak en iyiler arasın’da yer aldığı gerçeğini değiştirmez. Anime severlerin kesinlikle izlemesini öneririz.

Nanatsu no Taizai Konusu: Krallık tehlike altında’dır ve prenses kendine yardım edecek 7 günahın kaptanı olan melodiası aramaktadır. Melodias ve ekibi tüm krallık tarafından korkulan azılı suçlulardır. Yada en azından öyle sanılmaktadır..

 

shingeki no kyojin resimleri

2-shingeki no Kyojin: Devler tüm dünya’yı istila etmiş , İnsanlar büyük duvarlar arkasın’da saklanmaktadır. Bu devlerin sırrı nedir ? İnsanlar ve Devler arasın’daki geçmiş nedir ? Devler neden insanlara saldırmaktadır ? İnsanlığın nesli tükenmemesi için insanlar neler yapacaktır ?  Gibi soruların cevabını izlerken ögreneceksiniz. Spoiler vermeyelim 🙂  Anime türü: Süper güç – Fantastik – Aksiyon

 

Boku no Hero Academia resimleri

3-Boku no Hero Academia: İzlerken bir çok kez tüylerinizin diken diken olacağı bir hikaye.  İzleyen bir çok kişinin hoşuna gidecektir.  Gücü olmayan bir çocuğun kahraman olma yolundaki hikayesini izleyeceğiz.Gücü olmamasına rağmen cesaretinden etkilenen Dünyandaki en güçlü kahraman gücünü çocuğa vererek yerine geçmesini isteyecektir. Türü: Aksiyon,Fantastik,Süper Güç

 

Akame ga Kill! resimleri

4-Akame ga Kill! : Anime türü süper güç , Aksiyon, Bu animeyi izlemek gerçekten yürek ister. Kan , Dehşet ve ölümler.  Anime dünyasında büyük tartışmalara sebep olan bu anime’de bir çok ölüm yaşanması , Bir çok karakteri öldürmeleri ile meşhur. Spoiler vermemek adına daha fazla yazmak istemiyorum. İzlemeniz önerilir.

 

One Punch Man resimleri

5-One Punch Man:  Diger animeler’den farklı olarak bu süper kahraman havalı yada yakışıklı değil fakat o kadar güçlükü onun yumruğunu yiyip ayağa kalkabilen yok.1 Yumruğu ile şehirleri yok edebiliyor yada 1 yumruğu ile meteori parçalara ayırabiliyor. Gücünün sınırını henüz bilmiyoruz.  Troll amacıyla yapılmış bir anime olmasına rağmen dövüş sahneleri ve konusu ile en iyiler arasın’da yerini alıyor. İzlemenizi öneririz.

 

Dikkatinizi çekebilecek diger bir Konu:  Tüm zamanların En iyi Animeleri

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *