En güzel fantastik Dizi önerilerimiz
29 Haz, 2018 13:29 tarihinde eklendi

En güzel fantastik Dizi önerilerimiz

En güzel fantastik Dizi önerilerimiz

Bu sorunun cevabı kişiden kişiye değişkenlik gösteriyor fakat biz size belli kriterlere göre seçtiğimiz en iyi fantastik diziyi paylaşacağız.

Öncelikle Diziyi seçmemizdeki Kriterlerimiz şunlar: Karakterler  , Müzik , Senaryo , Konu gidişatı , Oyunculuk , Effectler , Dizi bölüm sayısı

Seçim yaptığımız Diziler: Supernatural , Grimm , Game of Thones , Legend of the Seeker , Heroes , Once upon a time , Ve bir kaç dizi daha arasından seçimimizi yaptık.

Şuana kadar yapılmış olan en iyi Fantastik Dizi: Game of Thrones ‘dir. Fakat Süpernatural ile GOT arasında gidip geldiğimizi’de belirtmek isterim. Elbette bir çok iyi dizi var fakat bölüm sayısı ve diger kriterlere göre GOT yada Supernatural en iyi Fantastik dizi olarak seçilmesi uygun gözüküyor.

Dizi hakkında bilgi: Game of thrones aslında benim gözümde Fantastik kategorisinden çok Savaş,Aksiyon tarzı ağır basan bir dizi. Oyunculuklar,Muzik,Konu ve senaryo olarak oldukça iyi,Ve dizi Savaş,Aksiyon kategorilerde en üst sırada yerini alıyor.  İmdb puanı’da bunları destekler nitelikte gözüküyor.

Dizi hakkında fazla bilgi verip spoiler yememeniz için çok fazla şeyler yazamıyoruz fakat , Savaş, Ölüm , Kan, Yalanlar ve Taht oyunları bu diziyi tam olarak betimler. Dizide bir çok ihanet , bu ihanetlerden doğan ölümler , Savaşlar ön planda yer alıyor. Şunu’da eklemeliyim ki , Dizide oldukça fazla +18 Sahne yer alıyor.  Asıl konunun önüne geçmediğinden pek fazla dikkat çekmiyor. Diziyi Hala izlemediyseniz açıp izlemenizi öneririz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *