Doctor Who vs TouchWood ?
11 Nis, 2018 16:00 tarihinde eklendi

Doctor Who vs TouchWood ?

Doctor Who vs TouchWood ?

Doctor who izlemeye nasıl başlamalıyım diyenler için. Bilim kurgunun babası ve Yabancı Dizi tarihinde en uzun soluklu dizi olan Doctor Who’yu nasıl izlemeniz gerektiği konusunda size bilgi vereceğiz.

Öncelikle bizim önerimiz 2005 ve sonrası seriyi izlemeniz yönündedir nedeni ise Eski tarihli olan Doctor Who serisinin effeckt yönünden sizi tatmin etmeyeceğini düşünüyorum. Özellikle böylesine bir bilim kurgu fantastik dizisinin ciddi kaliteye ihtiyacı var. Eski Doctor Who’da aradığınız görüntü kalitesini , Effecktleri muhtemelen bulamayacaksınız. Direk 2005’den başlamak mantıklı gibi gözüküyor.

  • 2005 Yılında başlayan Doctor Who ile başlayabilirsiniz.
  • Doctor who’nun yan dizi olan TouchWood ile’de devam edebilirsiniz ( Yanlız Doctor Who’nun birebir kalitesini beklemeyin )

 

2005 Yılı Doctor Who ile başlarsam konu kopukluğu yaşanır mı ?

Hayır yaşanmaz. 2005 Serisi ile daha kaliteli ve daha iyi bir Doctor who serisi izlemiş olacaksınız. Konu’da kopukluk yada eksiklik yaşanmaz.

TouchWood izlemelimiyim ?

Bu sizin bileceğiniz bir konu. Doctor who ile direk bağlantılı olmasa’da aynı evrende geçen Doctor who’dan çıkma bir karakterın başrolunu üstlendiği bir dizidir.Doctor who’yu çok sevip benzer diiz arıyorsanız tercih edebilirsiniz..

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *