Deli gibi izleyeceğiniz Fantastik yabancı Diziler
25 May, 2018 22:18 tarihinde eklendi

Deli gibi izleyeceğiniz Fantastik yabancı Diziler

Deli gibi izleyeceğiniz Fantastik yabancı Diziler

En güzel fantastik yabancı diziler sizce neler ? Kendini en fazla sevdiren , izlerken hikaye’de kayıp olacağınız , zevk ile sabahlara kadar izleyeceğiniz fantastik yabancı dizi listesini sizlere sunuyoruz. Liste en fazla bağımlılık yapma sırasına göre listelenmiştir.

 1. Supernatural :  Doğaüstü her türlü varlığın olduğu bir dünyada Sam ve Dean kardeşlerin mücadelesini konu alıyor. Listenin başında olmasının sebebi sezon ve bölüm sayısının fazla olması ve diger bir çok dizinin atası konumunda yer almasıdır. İlk sezon biraz konu sığ olsada ortalara doğru açılıp 2.sezon’dan sonra başından kalkamayacağınız seviyelere ulaşıyor.
 2. Once Upon a Time: Yaş kitlesi biraz çocuklara hitap etse’de Fantastik hikayesi , Karakterleri ile kendini sevdiren uzun soluklu bir Fantastik dizi.
 3. The Lost room:  Kısa bir dizidir. Bölüm sayısı azdır fakat oldukça keyifli ve zevkle izleyeceğinizi düşünüyoruz.
 4. True Blood: Vampir dizileri arasında farkını ortaya koymuş. Doğaüstü fantastik tarzı sevenler için memnun edecek bir yabancı dizi
 5. Heroes / Heroes Reborn: İnsanların özel güçlerinin ortaya çıkmasıyla karışan dünyada devlet ve özel güç sahibi insanlar arasında yaşanan sıkıntılar. Özel güçlü insanların kötülerle olan savaşlarını konu alan efsane bir yapım
 6. Merlin : Bildiğiniz klasik bir hikayenin farklı bir biçimde bizlere sunuluşu.Fantastik ve eğlenceli bir dünyayı bizlere sunuyor.
 7. Legend of the Seeker : Eski ve efsane bir aksiyon , Fantastik tarzı dizidir.
 8. Grimm : Oldukça fazla emek verilmiş bir dizi , Fazlaca makyaj kullanılmış. Doğaüstü güçleri olan garip yaratıklar ve insanların bir arada yaşadığı dünyada geçen olaylar.
 9. Lost Girl : Uzun ve eğlenceli bir fantastik dizi , Çok fazla +18 sahnesi olsa’da ilgi çekici konusu ile izleyenlere kendini sevdirmeyi başarıyor.
 10. Jonathan Strange & Mr Norrell: Büyülerin olduğu savaştığı bir dünyada geçen ve yaşanan olaylar.
 11. Lucifer: Her ne kadar basit gözüksede , İlgi çekici konuları ve polisiye tarzı ile fantastiğin birleşimini bizlere sunuyor.
 12. Shadowhunters: İlk 3-4 bölümde hikaye yavaş gitse’de sonradan üstüne ekleyerek daha iyi effectler ve hikaye akışı ile yoluna devam eden bir dizi.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *