Az Bilinen En iyi Fantastik Gizem Dizileri
20 Kas, 2017 2:05 tarihinde eklendi

Az Bilinen En iyi Fantastik Gizem Dizileri

Az Bilinen En iyi Fantastik Gizem Dizileri

Listede yer alan Diziler alanında en iyi diziler olmasa’da , Az bilinen ve izlemesi zevkli olabilecek dizilerdir. Bazı sebeplerden düşük puan almış olanlar olabilir fakat keyifle izleyeceğinize eminiz.

1- The Triangle:  Bermuda şeytan üçgenini konu alan dizi , Gizem kategorisin’de iyi olduğu için 1.sıra’da yerini alıyor. İzlerken merak ve gizemi fazlasıyla hissedeceğiniz ilgi çekici bir yabancı dizi.

 

resurrection dizi resimleri

2-Resurrection: Fantastik , Gizem ve Özellikle Dram olarak beklentilerinizi karşılayacak bir dizi. Yıllar önce ölün oğulları günün birin’de çıka gelir fakat artık aradan çok uzun zaman geçmiştir,Çoçuk öldüğü gün ile aynı yaşta ve görüntüde iken anne ve babası yaşlanmıştır.Olaylar bundan sonra başlar,Kasabada bir çok ölen kişi tekrar kasabaya geri dönmekte ve insanlar onların tehlikeli olduğunu düşünmektedirler.

 

En iyi fantastik Diziler - The lost room

3-The Lost Room : Çok fazla bilinmeyen bu dizi gerçekten izleyenleri kendine bağlıyor. Çok fazla bölümü olmamasına rağmen diger sitelerle bölüm olarak karşılaştırıldığın’da tüm zamanların en iyi dizilerinden biri olmaya aday bir dizi. Konusu ise , Gizem bir oda var ve oda’daki her bir eşyanın özel gücü var.Bu eşyaları toplamaya çalışan gizli bir örgüt ve bu olayların ortasına düşmüş bir adam. Gizemli ve konusuyla saran bir dizi.

The Mist dizi resimleri

4-The Mist: Filmi çekilen ( Sis ) ‘den uyarlanarak farklı şekilde tekrar ele alınan dizi gizem olarak oldukça ilgi çekici gözüküyor. Kasabayı saran sis ve içersin’deki tehlikeli yaratıklar kasaba halkına bu olayın devletin bir deneyimi yoksa kıyamet mi sorusunu akıllarına getirtiyor.

 

The Leftovers dizi resimleri

5-The Leftovers: Gizem kategorisin’de başarılı bir yabancı dizi daha. Dünyadan bir anda milyonlarca insan yok oluyor. Arayışlara rağmen bu insanları kimse bulamıyor. Kalan bazı insanlar dini örğütler kurarak kendi cevaplarını arıyorlar.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar

  1. otercih

    Visitor Rating: 5 Stars

    • access_time 11 Kas 2017, 0:59
    • Cevapla