Anime Nedir ? Anime ve Çizgi Film Arasındaki Fark
23 Mar, 2018 15:08 tarihinde eklendi

Anime Nedir ? Anime ve Çizgi Film Arasındaki Fark

Anime Nedir ?  Anime ve Çizgi Film Arasındaki Fark

Peki Anime Nedir ? Türkiye’de Anime ?

Son zamanlarda animasyon izleyen bir çok kişi animeye doğru kaymış durum’da, Her yaşa uygun animeler hergün piyasaya çıkıyor. Anime izlemek Türkiye’de henüz tam anlamıyla gelişmiş değil. Anime sektörü yabancı dizi sektörü arasında uçurum var henüz. 50 katı izleyici farkı var 🙂 Animeler Türkiyede henüz son bir kaç senedir takip edilip sevilerek izlensede.Oldukça eskiye dayanan anime sektörü türkiyede henüz istenilen yere gelmiş değil. Animeler çizgi film değildir. Anime japonlar tarafından çizilip canlandırılan hikayelerdir. Bir çok kategorisi olduğundan herkes kendinden bir tür bulabilir. Anime denilince akla türkiyede bir çok site geliyor. Şimdi hepini yazmak uzun sürecektir.Aslında fazla bir site’de yok 🙂 Ama yinede biz bir kaç tane önerimizi size sunalım.
www.onlineanimeizle.com Sitesi Anime sektörüne yeni giriş yapsa’da sitenin sade oluşu ve alternatif seçenekleri ile sundukları seçenekler bizi cezbetti.
REKLAM YOK. evet yanlış duymadınız. Bu sitede henüz reklam görmedik. Tercih sebeplerimizden biriside bu. Onlineanimeizle.com sitesi anime seveler için iyi bir tercih gibi duruyor.
Yeni yeni anime izlemeye başlayan kişiler için bu site tam uygun gözüküyor. En iyi animeleri tek tek yeni yeni ekliyorlar.Kırık link sitede yok gibi birşey.

Animelerin Görsel Özellikleri ?

Animelerde bir çok görsellik var. Büyük göz kafa gibi çizimlerle karşılaşabilirsiniz fakat tercihinize göre bu tip durumlar minimumada inebilir. Tamamen seçtiğiniz kategori ve anime şirketine bağlı bir durum. 2015 sonrası çizimler daha iyi durumda.

Anime ve Çizgi Film Arasındaki Fark Nedir?

Çizgi film genel olarak çocuklara hitap eden ve mantık olmayan animasyonlardır.Amaçları genel olarak sadece güldürmektir ve kan yada şiddet yoktur. Animeler ise belli bir hikaye ve mantık üzerine kuruludur.Kan Şiddet cinsellik gibi bir çok şeyi animelerde görebilrisiniz.Yetişkin kitleye hitap eder.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *