24 Dizisi Final mi yaptı ?
20 Mar, 2018 16:11 tarihinde eklendi

24 Dizisi Final mi yaptı ?

24 Dizisi Final mi yaptı ?

Yayınlandığı yıllarda ortalığı kasıp kavuran aksiyon dizisi 24 , 9 Sezon yani ( 24 Live another Day ) ile final verdi. Tabi şuanda projenin devam edip etmeyeceği belli değil.

Bir çok kişi 8.Sezon’dan sonra 9.Sezonu arasa’da , Uzun aradan sonra 9.Sezon farklı bir isimle Live Another day ile ekranların karşısına geldi.Fakat 24 Konseptini koruyamadı. Yani her sezon 24 saat , 24 bölümden oluşan dizi 9.Sezon’da 12 bölümde final verdi.

Dizinin bitmesi aslında pek süpriz olmadı.O kadar çok kendini tekrar ettiki insanlar dizi’de yaşılan bir çok olayı önceden bilir hale geldi. Bu aslın’da dizinin biraz’da konseptinden’de kaynaklı , Her bölümün 1 saate eşit olması. Diziyi biraz’da olsa sınırlıyor. Yaşanan tüm olaylar aynı şehirde ve zaman diliminde yaşanmak zorunda. 4.Sezon’dan sonra dizi kendini tekrar etmeye devam etti ve 5,6,7,8 sezon dahil aynı senaryo ve benzer konuyu , Farklı karakterlerle tekrar tekrar işlediler. Kendini zevkle izlettirdi tabiki’de o ayrı konu .Fakat bir yerden sonra reyting kurbanı olması kaçınılmazdı.

9.Sezon’da tekrar ekranlara gelen dizi, Diger sezonlardan pek farklı değildi. Benzer tarzı ile 12.bölümde final verdi.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *