2017 Senesine Ait En iyi 4 Fantastik Film
19 Kas, 2017 18:31 tarihinde eklendi

2017 Senesine Ait En iyi 4 Fantastik Film

2017 Senesine Ait En iyi 4 Fantastik Film
Thor Ragnarok:  Thor serisinin 3. filmi. İzlemeyi düşünen herkesin bu film hakkında bir fikri vardır diye düşünüyorum.  Thor ablasının esaretden kurtulup , çıkıp gelmesi ve herkese tehdit oluşturması üzerine onla savaşmaya karar verecektir. Aksiyon,Komedi,Fantastik bu 3 kategoriyi çok iyi izleyicilere sunmuşlar. İzlemenizi kesinlikle öneririz.
 .
 .
Karayip Korsanları 5 Salazar'ın Intikam resimleri
Karayip Korsanları 5 Salazar’ın Intikam: Captan Jack sparrow eşliğinde yeni bir macera daha. Karayip korsanları 5.filmi olan salazarın intikamı , Adı üstünde film salazar karakterinin sparrow ile olan geçmişi ve inkamı üzerine kuruludur. Fantastik , Komedi, Macera , Aksiyon türlerinin hakkını fazlasıyla vermiş.
 .
 .
Wonder Woman resimleri
Wonder Woman: Farklı bir Süper kahraman hikayesi daha . Oldukça akıcı ve 2017 senesinin sevilen filmlerinden birisi. Herşeyden uzakta sessiz şekilde kendi dünyalarında yaşayan kadın savaşçılar bir gün dünyanın kurtuluşu için’de hazırlanmaktaydılar.Ve o gün geldi..
 .
 .
Maymunlar Cehennemi 3 Savaş resimleri
Maymunlar Cehennemi 3 Savaş – War for the Planet of the Apes:  Maymunların ayaklanmasın’dan sonraki zamanda geçen hikaye’de gözümüze çarpan savaşın az olmasıydı. Maymunlar cehennemi savaş olarak ismi geçen film’de daha fazla savaş beklesekte,  maymunların insanlar’dan saklanması , Kendilerine sessiz insanlardan uzak yer aramaları üzerine konu şekilleniyor.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *